Dla wygody Klientów oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem finansowym naszej firmy.

Gotówka za pobraniem

Dokonanie płatności gotówką przy odbiorze zamówionego towaru. W tym przypadku do kwoty kosztów przesyłki doliczana jest dodatkowa kwota pobraniowa w kwocie 4,80 zł

Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru osobistego zamówionego towaru.

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym posiadamy rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego: 92 1020 1068 0000 1602 0341 2814

  Pay-by-link ( PayU )

Płatność pay-by-link to tzw. przelew bezpośredni. Stworzono go z myślą o osobach, dla których istotne są szybkość i wysokie standardy bezpieczeństwa przelewu za zakupy on-line. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe! Płatność pay-by-link jest obsługiwana przez PayU. Obsługiwane są takie systemu bankowości jak: mBank, Santander Bank Polska, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Eurobank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Bank Millenium SA, BOŚ Bank, Noble Bank, Getin Bank, e-płatność BGŻ PNB Paribas S.A., Idea Bank, Płacę z Orange, T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank S.A, PBS.

 

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone w dniu bieżącym wydajemy kurierowi tego następnego dnia. Przesyłki odbierane są od nas pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu skompletowania Państwa zamówienia.

Realizacja zamówień składanych w okresie świątecznym  może ulegać opóźnieniom ze względu na wzmożoną pracę firm kurierskich. W takim przypadku zawsze będą Państwo o tym informowani.

Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich takich jak: FedEx, DPD, Pocztex, InPost; a także umożliwiamy naszym klientom zamawianie do Paczkomatów.

                               
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do KONTAKTU