O FIRMIE

„Krywałd – Katex” Sp. z o.o. od 20 lat produkuje i handluje tworzywami sztucznymi. Swoją ofertę kierujemy do hurtowni AGD, hurtowni z artykułami dla dzieci, hurtowni i zakładów branży ogrodniczej, spożywczej, zakładów drobiarskich oraz ubojni drobiu.

Krywałd-Katex jest jednym z największych w Polsce producentów klatek do transportu drobiu żywego, które oprócz odbiorców na rynku krajowym znalazły swoje zastosowanie na rynkach w Białorusi, Ukrainie i Rosji.

Stawiamy sobie wysokie wymagania. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy, dlatego też z myślą o potrzebach naszych Klientów, proponujemy innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi proces składania zamówień przez internet.

Następny segment oferty stanowią artykuły dla drobiarstwa: pojemniki na drób i pisklęta, poidła, tace do transportu i inkubacji jaj, a także wyroby dla przemysłu rolno-spożywczego, takie jak pojemniki ażurowe do transportu pieczywa, ciastek i warzyw, kosze okrągłe ażurowe, a także kosze do balonów szklanych.

Wybierając nasze produkty, zaufało nam już ponad 70000 tyś klientów! zaufaj nam i ty a przekonasz się, że warto!